Wątek: Tu na dole.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2011, 16:12   #4
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Pewnie mogłem bardziej rozwinąć to opowiadanie, ale chodziło mi głównie o przedstawienie owych tajemniczych istot. Ogarnęła mnie wena, napisałem to co chciałem dość szybko i bez zastanowienia się czy można coś jeszcze dodać. Może odrobinę teraz żałuję, ale trudno. W każdym razie dziękuję więc za miłe słowa.

Arango co do twoich uwag. Zbite fragmenty tekstu mnie także rażą zwykle, staram się je oddzielać zwykle czymkolwiek, ale w tym przypadku miałem ciśnienie żeby skończyć to jak najszybciej. Postaram się wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Co do bohaterów sesji... Właściwie myślałem tu o trzech różnych możliwościach. Jedną z nich faktycznie są ludzie, ale muszę dopracować parę rzeczy najpierw zanim zacznę publicznie o tym mówić

ps. jak Mike tak przypadł wszystkim do gustu to może przemycę go do sesji lub innego opowiadania w tym świecie - który nie ma jeszcze zresztą nazwy.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem