Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2011, 11:31   #7
Witch Elf
 
Witch Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Witch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znany
@nojann

Ja w ogóle nie lubię dostawać czegokolwiek na tacy. Może wystarczająco nie dookreśliłam mojego stwierdzenia. Zgadzam się, opisywanie schematów emocjonalno-myślowych postaci przez gracza w swym poście może psuć klimat i wprowadzać to natrętne "uduchowienie". Mi chodziło raczej o emocjonalne motywy postaci, które zasugerowane poprzez myśli postaci raczej dodadzą klimatu. Sprawią, że działania/ zachowania będą bardziej prawdziwe, takie 3d :P

Co do Twojego pomysłu myślę, że byłby całkiem przyjemny. Takie "ABC + słowniczek sesji PBF dla Mg i Gracza", mogłyby stanowić jakąs prewencję przed pojawiającymi sie, zasygnalizowymi w pierwszym poście problemami. Pod warunkiem, że komuś zechce sie to przeczytać.
 
Witch Elf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem