Wątek: Niesforny Bard
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2006, 22:06   #9
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
- Przecudne stworzenie, pani! Taki rozkoszny ryjek, ah, uwielbiam zwierzęta, są takimi wdzięcznymi przyjaciółmi. I są oddani bezgranicznie, w przeciwieństwie do ludzi. Nigdy nie wyżądzą krzywdy, w przeciwieństwie do ludzi. I nigdy cię nie okłamią, w przeciwieństwie do SAMI WIECIE KOGO. Wybaczcie, że się uniosłem, ale przypomniałem sobie jak ten starzec Elminster obiecał mi, że pouczy mnie magii a potem nie dotrzymał słowa. No jak tak można, przecież to skandal. Człowiek jego pokroju powinien dawać dobry przykład! Eh, stary Elmo, mimo wszystko to dobry przyjaciel. - Bard zadumał się dosłownie na dwie sekundy po czym znowu z oszałamiającym uśmiechem zwrócił się do Xaviera. - A ty drogi panie, zanim zaczniesz przekręcać czyjeś nazwisko, podaj najpierw swoje. Jeśli chodzi o ofertę, to szczegóły omówimy jutro z rana. Teraz robi się późno i jestem bardzo zmęczony. Na zachętę powiem tylko, że nagroda będzie wielka, wielu o niej marzy!
Elistan pociągnął kolejny łyk wina i opróżnił całą zawartość kubka. Przetarł następnie usta swoją białą chusteczką i puścił oko siedzącej naprzeciw elfce.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline