Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2011, 21:31   #2
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Muszę przyznać, że nigdy się z czymś takim nie spotkałem na sesji. Podoba mi się "Między wierszami", bo to rzeczywiście można wprowadzić między wierszami, nie mówiąc graczom, że teraz mają zagadkę do rozwiązania. Nawet nie rysując tego schematu cmentarza, czy czegokolwiek innego, tylko mówiąc, że groby są wyraźnie uporządkowane od najstarszych do najnowszych, czy coś w tym stylu. Fajne są też "Zakłócenia na linii", choć szczerze mówiąc użyłbym tego raczej dla klimatu niż dla rzeczywistej konieczności wsłuchiwania się w to co tam jest. Niech to będzie trudny do zrozumienia przekaz skądśtam, ale nie kluczowy dla postaci. Z resztą to i Morse audio mają to poważne zastrzeżenie, że postaci muszą mieć możliwość ponownego odsłuchania transmisji. Jeśli np. słyszą piszczenie z głośnika i domyślają się, że to kod Morse'a, to trochę za późno na rozszyfrowywanie go. Co do pozostałych to wydaje mi się, że jakby gracze chcieli się w coś takiego bawić, to by się zajęli sudoku np. Możliwe, że kiedyś wypróbuję, to wtedy Ci powiem, co sądzę na ten temat.

Ale zdecydowanie nie dałbym im kłódki do otwierania.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem