Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2011, 20:44   #10
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Qumi Zobacz post
Tyle, że nie chodzi o to, że czegoś brakuje w sesji, ale jeśli jedynym powodem pisania na czas do sesji staje się "kara" to wydaje mi się to nieco bezsensowne.
Powodem pisania jest zainteresowanie sesją i chęć uczestnictwa w akcji. Jeśli gracz stracił zainteresowanie, chciałbym wiedzieć dlaczego i co nie zabanglało. Jeśli nie pisze z powodów "życiowych", też chciałbym wiedzieć, żeby możliwie gładko poprowadzić akcję na czas jego nieobecności. Jeśli nie pisze, bo ma słomiany zapał i się znudził, to jest kiepskim graczem i niech spada na drzewo. W motywację przy pomocy "kary" nie wierzę, bo nikt normalny nie będzie się bał kary polegającej na tym, że nieznany facet z internetu usunie go z wirtualnej historyjki. Wierzę w zasady, których na początku sesji zobowiązujemy się przestrzegać.

Cytat:
Napisał Qumi Zobacz post
Bardzo ciekawy pomysł na sesję :P To tutaj było?
Jak ja to prowadziłem to chyba jeszcze LI nie było
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem