Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2011, 21:51   #8
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
- Hgrr i na co się gapicie? nie widzieliście nigdy ludzkiego szczenięcia?! - wyrzucił z siebie Voolfer i od razu potrząsnął ręką, żeby mała go puściła - Swoją drogą czyje to?! i co tu robi?! to nie miejsce dla małych małp
Voolfer może był nieczuły, oschły i lekko zadufany w sobie, co jak pokazało poprzednie zajście graniczy często z głupotą, ale słowa dziewczynki i krótki odlot, bo tak można to wszystko nazwać, były dla niego czymś dziwnym. Oczywiście słyszał i czuł lepiej niż inni, ale rzadko kiedy popadał w taki stan.. dodatkowo te słowa rozbrzmiewające w głowie


-Arghmm... pft-fuuuu-charknął sowicie wilk, zrobił kilkanaście kroków do przodu, na tyle ilu mu miejsce pozwalało. Przysiadł na czterech łapach i wpatrywał się w głąb dżungli, wskazując jednocześnie reszcie zgromadzonych gdzie można szukać interesujących ich istot.
Voolfer zamknął oczy -"Jesteś taki sam jak my", co to do cholery miało znaczyć, tacy jak ja dawno znikneli, dawno zniknełem ja taki sam jak ja... filozofuje, a to źle - myśląc zagłębiał się ponownie w odgłosach i woniach dżungli czekając na reakcje pozostałych poszukiwaczy przygód.
Krew, zew, śmierć, narodziny i odrodzenie wymieszane z siarką, wonią wilgotnego drzewa, zroszonej roślinności, świeżościa... dżungla!
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline