Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2006, 08:55   #2
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Hmm... Dlaczego zgłaszam się pierwsza?

Wiesz Kutaczku, że uwielbiam Twoje sesje i Ciebie w roli MG. A ta rekrutacja brzmi tak niesamowicie zachęcająco, że mimo lenistwa, które mnie ostatnio ogarnęło, postanowiłam zaryzykować Nie wiem czy jestem jedną z osób, którą chętnie byś widział na sesji, ale postaram się dać z siebie wszystko. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie postać, która jest zwyczajną osobą, bez żadnych nadzwyczajnych zdolności, a mimo wszystko jest niezwykła. Szczegóły oczywiście na PW - ale wyślę dopiero w przyszłym tygodniu, bo na weekend wyjeżdżam.

Jesteś geniusz :P

Pozdrawiam również bardzo serdecznie i czekam na konkurencję - coś mi się zdaje, że dostać się do Twojej sesji będzie bardzo ciężko

P.S.: Pomysł stworzenia jednoosobowej sesji też mi chodzi po głowie od bardzo dawna Może jak uda mi się wyleczyć z braku chęci do czegokolwiek to założę rekrutację?
 
Milly jest offline