Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2006, 11:36   #3
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Heh, to ja też się zgłoszę, kurcze, kolejna sesja mnie rozłoży na łopatki, i w Zewiku będę pisała, że idę do karczy, a w Drużynie, że gracze spotkają Nyarlathotepa No ale najwyżej, chyba mi to wybaczą jakby co :P

Zresztą jeszcze nie zostałam przyjęta XD Ale jakoś czytając rekrutację zdawało mi się, że jest skierowana między innymi do mnie i Milly, czy dobrze myślę? Dlatego się zgłoszę, ale jak wiesz wyjeżdżam i wracam w przyszłą niedzielę późnym wieczorem, więc postać wysłałabym ci w poniedziałek 31 Noce pod namiotem zaraz przy lesie sprzyjają tworzeniu ciekawych postaci

A ja proponuję, abyś przyjął mnie i Milly, najfajniejsze osoby na forum :P
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline