Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2006, 13:20   #5
MistrzGry
 
Reputacja: 1 MistrzGry ma wyłączoną reputację
Re: [rekrutacja] Coś innego?

Cytat:
Napisał Kutak
I. Postać nie jest nikim niezwykłym i nie czeka ich raczej jakieś wielkie, tajemnicze fatum rodziny- może być rzeźnikiem, barmanem, nastolatkiem czy kobietą w jesieni swego wieku.
Czytaj: coś dla kobiet :P

Cytat:
Napisał Kutak
II. Sesja jest poprostu psychologiczną, to nie jest walka z Cthulhu, jeżeli już z kimś to z własnym umysłem. Nie rozumiecie? Zrozumiecie
Patrz punkt I :P

Cytat:
Napisał Kutak
III. Czerwony kwadracik. Mordy, gwałty, pobicia, kradzieże, obłuda czy wulgarność to synonimy. Nie, nie będzie 7 katów- będzie ta brudna strona życia. Nie bójcie się przesady- nie mam do niej skłonności, nie w tej materii, ale jeżeli ktoś jest wyczulony na każdy przejaw agresji, to zapraszam do Dziesiątej Muzy- innej mojej sesji, zresztą dość popularnej- tam walki jest tyle, co piasku w mych jelitach (czyli- chyba- niewiele) .
A dziękuję za wspomnienie o 7 katach Jakoś mam do nich sentyment

Cytat:
Napisał Kutak
VI. Heroika, a właściwie jej brak- każda chwila będzie zarazem przygodą i normalnym życiem. Jesteś bankierem? I co z tego, że to przygoda- do roboty, słuchaj upierdliwego szefa!
Patrz punkt I :P

Cytat:
Napisał Kutak
płeć nie gra roli
Nas nie oszukasz

Oczywiście, pisałem to z przymrużeniem oka Myślę, że sesja będzie udana i życzę powodzenia. Ja jednak zwykłe życie (szkoła, praca itd.) mam na codzień, a RPG traktuje jako możliwość wcielenia się w postacie ze światów fantasy Jednak co kto lubi, rzecz jasna.
 
__________________
Bardzo lubię regulamin, a szczególnie punkt 10!
MistrzGry jest offline