Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 20:21   #7
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
1. Mechanika lvl upu zdolności jest tylko przewidziana. Na zasadzie każde użycie zdolności per post 1 pkt. (2pkt gdy akcja mi się wybitnie spodoba bo gracz ugra coś daną zdolnością, czego nie przewidziałem, bo po przeczytaniu każdy dostanie mega ochoty by samemu coś skrobnąć itp itd.) Za 5 pkt lvl up zdolności, czyli zdejmujemy jakieś ograniczenie z zdolności, bądź ją poszerzamy.

2. Choć każdy z graczy pewnie będzie żył postacią w różnych miejscach, początek przemyślany jest tak, żeby mogły postacie porozumieć się w 1 miejscu. - Zdradzić dokładnie jak zaplanowałem start ? Czy starczy takie info ?

Co do kreacji znajomości, można a nawet trzeba naszkicować je w taki sposób abym miał choć przybliżone mniemanie o znajomych, statusie materialnym itp.

Wolałbym aby dar był powiązany w jakiś sposób z tym co dana osoba wykonuje. Wiadomo, niektóre zdolności ciężko przyłożyć do np tancerza, ale można takiemu dorobić mgr z matematyki aby np zaczął dostrzegać powiązania między faktami.

3. Tak jeśli chcesz możesz stworzyć nawet i kierownika korporacji. W końcu im większa różnorodność tym ciekawiej.

A tak w ogóle to miło cię widzieć podbijającego temat
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline