Wątek: PBCH
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2006, 13:44   #6
blebleble
 
Reputacja: 1 blebleble ma wyłączoną reputację
jak zaczynalem moja przygode z warhammerem (czytaj - poprowadzilem swoje pierwsze 3-4 sesje), kiedy to moja pasja do rpg wciaz rosla i rosla... i chcialem grac jak najwiecej, to znalazlem grupe, nawet nie wiem w jaki sposob i zagralismy ze 2-3 sesje warhammer PBCH na gadu gadu... mysle ze nie bylo zle, tyle ze stracilem wtedy dostep do neta i sie skonczylo ;(

poza tym, moj kumpel caly czas prowadzi swoj system autorski przez chat i niezle mu to wychodzi

z tego co pamietam... to rzeczy w tym, zeby najdluzsze opisy sobie przed sesja w wordzie przygotowac i wklejac kiedy trzeba i mistrz gry powinene starac sie jak najszybciej reagowac na to co robia gracze

powiem wam, ze bardzo sposobal mi sie ten sposob gry, a jedynym (chociaz czasami dosc duzym) minusem jest to, ze trzeba sie po prostu zebrac jak na sesje w rl i posiedziec te 4h razem przed kompem, starajac sie nie byc afk za duzo

powiem szczerze, ze tez nie gralem jeszcze w warmlotka jako gracz, daltego mozna ostatnio zaobserwowac moja wieksza aktywnosc na tym forum i chcialbym zeby ktos inny poprowadzil, ale W OSTATECZNOSCI ja moge podjac sie tego zadania

pozdrawiam
ble

[ Dodano: 2006-07-28, 13:46 ]
MistrzGry, wydaje mi sie, ze nie bedzie z tym problemu, wazne abys wiedzial mniej wiecej jak wyglada swiat warhammera - reszta zalezy tylko od mg
 
__________________
I didn't realy say all the things I said ;)
blebleble jest offline