Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2011, 01:32   #1
Koinu
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1 Koinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputację
[Autorski, +18, storytelling] Jest inny świat

Każde wydarzenie, które ma miejsce w otaczającej nas rzeczywistości jest zależne od tego co dzieje się w wymiarze astralnym. Wszystko ma swój powód, niektórzy nazywają to przeznaczeniem, inni zrządzeniem boga, bądź losu. Jednak od zawsze w świadomości niektórych ludzi istniało przekonanie, że to co jest z góry ustalone, można zmienić, jeśli się tylko wie w jaki sposób.

Japonia, Kyushi, 01.04.2011 r.

Nadszedł wieczór. Wokół jeziora zebrała się nienaturalna, gęsta mgła. Trójka dzieci- dziewczynka i dwu chłopców- bawili się beztrosko przy wodzie. Zmartwieni rodzice szukali ich już po całym mieście. Lecz dzieci były pochłonięte dobrą zabawą.

Dziewczynka właśnie pojedynkowała się z młodszym chłopcem. Ona była legendarną wojowniczką, a chłopiec zbirem, który próbował przed nią uciec. Ich śmiech niósł się daleko. Jednak dzieci nie zdawały sobie sprawy, że dla jednego z nich ten cudowny wieczór skończy się tragicznie. Wyczuli jakiś ruch z głębi jeziora. Chwilę potem usłyszeli szept:
-Skąd przybywasz?- dzieci zwróciły wzrok w stronę jeziora, lecz nic nie widziały.
-Wracajmy już do domu!- krzyknęła dziewczynka i zaczęła biec w stronę miasta. Za nią podążyli chłopcy. Jednak za chwilę tajemniczy głos znów powtórzył:
-Skąd przybywasz?- Starszy chłopiec zatrzymał się i odwrócił po raz kolejny, lecz i tym razem nikogo nie zobaczył. Kontynuował ucieczkę. Jego przyjaciele byli już daleko i nie mieli zamiaru się zatrzymywać. "Tchórze!" - pomyślał.

-Skąd przybywasz?- powtórzył głos. Chłopiec natychmiast się odwrócił. I tym razem zobaczył kogoś... a raczej coś. Tak bardzo chciał przyłapać źródło głosu. Nie wiedział nawet jak wielki to był błąd. Za nim chłopiec zdążył rzucić się do ucieczki, oślizgła, dwunożna postać podeszła do niego i pochwyciła go swoimi szponami.
Następnie miał miejsce obraz, którego nikt nie chciałby nawet sobie wyobrażać. Owa istota wyssała wszelkie organy wewnętrzne i siły życiowe przez odbyt dziecka, a po wszystkim zawlokła ciało do jeziora.

Każdy kiedyś musi skończyć swą pielgrzymkę ziemską. Czy można w jakiś sposób, chociaż w pewnym stopniu wybrać miejsce i czas kresu naszej podróży? Czy musimy być do końca zależni od tego co przygotował dla nas los?
************************************************** ********

Witam serdecznie. Chcę poprowadzić sesję dla ok. 4 osób. Miejscem akcji będzie Japonia. Czasy współczesne. Sesja nie będzie prowadzona w żadnym systemie, będzie to storytelling.
Zakończę rekrutację wtedy, kiedy zbiorę odpowiednią ilość satysfakcjonujących mnie kart postaci. Czas na odpisywanie w sesji wyznaczam na maks 2 tygodnie. Wiem, że to dosyć długo, ale teraz matury się zbliżają i jest ogólnie zapierdziel (że się tak wyrażę :P). Oczywiście to jest taki maksymalny termin, mam nadzieje, że nieczęsto będzie trzeba czekać na posta aż tyle .
Proszę o to, aby zgłaszały się osoby odpowiedzialne, aby sesja po prostu nie podupadła.
A teraz... karta postaci:
Imię i nazwisko:
Płeć:
Wiek:
Narodowość:
Wygląd: (poza opisem mile widziane avatary)
Mocne strony, zalety:
Słabe strony, lęki, wady:
Historia:
Statystyki:
Siła fizyczna-
zręczność-
inteligencja-
siła woli-
intuicja-
Macie do rozdania 20 punktów. Chciałbym, aby rozlokowanie punktów miało odzwierciedlenie w waszych postaciach, ich historii itp.
Ogólnie wasze postacie to po prostu ludzie, mający rodzinę, przyjaciół, myśli i uczucia. Ja wedle własnego uznania przydzielę im... pewne niezwykłe właściwości . Nadprzyrodzone właściwości. Wasze postacie zostaną wplątane w dziwny, metafizyczny świat. I w dziwne sytuacje. Mogą mieszkać gdziekolwiek, ale chcę aby historia waszych postaci skończyła się na tym, jak znajdują się w niewielkim, zwyczajnym mieście Japońskim Kyushi.
A więc czekam na zgłoszenia. Jeśli są jakieś pytania i wątpliwości, a na pewno o czymś zapomniałem... to jestem do usług.

Aha.. no i chciałem dodać, że mile widziane byłyby postacie z różnych środowisk. Nie koniecznie muszą być standardowe, jestem otwarty na propozycje
 
Koinu jest offline