Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2011, 13:54   #5
Samphenion
 
Samphenion's Avatar
 
Reputacja: 1 Samphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodze
Posty: nie za długie, na temat. Trzecia osoba, to co myślicie i mówicie kursywą. Nie wyprzedzajcie tez faktów (jak go trafie to skacze na bok, a jak nie to uciekam), chyba że jesteście pewni powodzenia.
Nie znacie się dobrze, tak jak napisałem może współpracowaliście razem, ale jakoś nikt sobie nie może przypomnieć konkretnego spotkania. Obóz jak obóz, kilka namiotów. Nic szczególnego, dlatego się nie rozwodziłem Widzę, że wstawiliście awatary, ja właśnie miałem problem z przesyłaniem komputer-lastinn, ale dobrze, że już jest.
 
__________________
Oto jest pięść moja, zna ją świata ćwierć! Kto ją ujrzy z bliska, ujrzy swoją śmierć!

Ostatnio edytowane przez Samphenion : 20-02-2011 o 13:57.
Samphenion jest offline