Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2011, 20:01   #10
Artenol
 
Reputacja: 1 Artenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetny
Charus podrapał się po głowie. Nie słyszał jeszcze ani o dzikich zwierzętach, ani o żołnierzach, którzy pokazują gdzie są, a potem się cofają. Miał wątpliwości, czy są w stanie walczyć z taką ilością potworów.
-Ja bym sobie stąd poszedł. - nie podobały mu się te stwory - zęby tego typu łatwo mogły przebić jego zbroję, a ze względu na wielkość nie były raczej łatwe do trafienia. Wolał uniknąć walki ze stworami tego typu. Mówiąc to, złapał mocniej miecz, osłonił swoim ciałem dzieci i zaczął iść w stronę wioski.
-Dzieci, trzymajcie się blisko mnie. - starał się to powiedzieć spokojnym, kojącym głosem, jednak było mu ciężko wydobyć taki głos. W wyniku tego dzieci wzdrygnęły się, słysząc skrzypiący, twardy głos najemnika. Miał nadzieję, że nie będą walczyli z tymi stworami. Czuł strach przed zwierzętami z ostrymi kłami, które nie były porównywalne z jego wagą.
 
Artenol jest offline