Wątek: SPADAMY!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2006, 15:25   #3
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Milly
Chciałabym też się dowiedzieć o koszt takiego cuda i gdzie można nabyć? Tylko w necie?
Koszt to najgorszy element gry- bo to aż 38 złotych za małe pudełęczko (ja nabyłem za 21 czy tam coś w tym stylu, ale ciii:P) i małą instrukcje... Wiele, ale naprawdę warto! Bez problemu można kupić grę w 2 osoby (minimum do grania to 4 osoby, jedna rozdaje i 3 osoby spadają ), wtedy to naprawdę niewiele.
Nabyć to cudo można w wielu miejscach- osobiście polecam rebel, gdzie gra kosztuje kilka złotych mniej (a dokładniej to tutaj ). Sam widziałem gre w empikach, sklepy z akcesoriami do erpegów też pewnie będą miały SPADAMY na półeczce, bo to produkt dość "gorący".
A co do zasad gry, trudno mi tak o tym opowiadać tu, na forum... Bardzo ładnie wszystko wyjaśnia instrukcja, którą można ściągnąć min. z podanej przezemnie strony (w ofercie na rebelu, w tym takim śmiesznym kwadraciku ).
Tak więc naprawdę polecam tą grę, nie żałowałem ani grosza wydanego na nią. A jak ktoś chciałby spróbować- zapraszam do Krakowa, zawsze jestem chętny na małą partyjkę
Pozdrawiam
Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem