Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2011, 22:46   #4
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Przez właściwie tydzień nie udało mi się nie tyle znaleźć kompletnego składu, co znaleźć kogokolwiek... (dobra, mam dwóch graczy - jednakże są to gracze rekrutowani innymi ścieżkami niż forum; nie ma więc powodu, aby tą konkretną grę prowadzić na LI) O ile w dalszym ciągu utrzyma się taki trend, nie ma sensu tego ciągnąć. Jeśli więc przez następne dwadzieścia cztery godziny nikt nie zgłosi wstępnej chęci gry, proszę o zamknięcie rekrutacji.

Jednocześnie, stwierdzam, że wcale nie minął mi zapał do prowadzenia. Jeśli ktoś kiedyś stwierdzi, że chciałby, żeby ktoś poprowadził mu Exalted (czymkolwiek, gdziekolwiek, jakkolwiek) - może do mnie pisać na PW. Gwarantuję, że jeśli będę miał czas, będę również chętny

(i to tyle; pewnie kiedyś wykorzystam jeszcze materiały z tej rekrutacji i pomysł powróci - ale to pieśń przyszłości)
 
Velg jest offline