Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2011, 18:07   #110
Gryf
 
Gryf's Avatar
 
Reputacja: 1 Gryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputację
Co do wulgaryzmów, to ja siedzę cichutko... :P

Co do posta - możliwe, że coś pomieszałem w kwestii tego, co, kto, w jakiej kolejności i którą bronią. Jakoś nie do końca umiałem i miałem czas wkomponować informacji z komentarzy w tekst "literacki", więc uściślę stan uzbrojenia tutaj:

- Spectra - został ostatni magazynek 45 naboi, załadowane, tryb: serie po 5, trzyma Szczota
- Anakonda - pełny magazynek 20 naboi, tryb: pojedyncze strzały, trzyma Princess (był załadowany do połowy + jeden magazynek w zapasie, ale Sven z niego strzelał, więc zakładam, że przeładował, przed wręczeniem Księżniczce. To ile naboi zostało w użytym magazynku pozostawiam gestii MG - dane: 10 naboi, pojedyncze strzały, 4 ciepłe, umiejętności strzelca znane )
- Elephant - nie mam pojęcia jak z amunicją, trzyma Seamus.

Marrrt lub Misie, jeśli chcecie coś skorygować to jestem otwarty
 
__________________
Show must go on!

Ostatnio edytowane przez Gryf : 03-03-2011 o 18:11.
Gryf jest offline