Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2011, 18:10   #7
Owłosiony Brodacz
 
Owłosiony Brodacz's Avatar
 
Reputacja: 1 Owłosiony Brodacz nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Hej Brodacz
To świetnie, że RPG tak Ci się spodobało, a Warhammer 2ED to naprawdę niezły system (tak mówią, ja tam się nie znam, bo nie grałem ).

W kwestii porad to szukasz pomocy bardziej pod kątem Młotka, czy RPG ogólnie? Bo ze swojej strony mogę pomóc tylko w tej drugiej sprawie.

A o podręcznik w pdf... hmm... nie powinieneś tu prosić. Tak oficjalnie, rozumiesz Forum jako takie nie popiera piractwa, ale jestem pewien że gdzieś w jego ciemnych zakamarkach znajdzie się ktoś, kto Ci w tym pomoże
Szukam ogólnych porad, praktycznie wszystkiego co może pomóc w tworzeniu klimatycznych i ciekawych sesji. Jeśli jesteście w stanie pomóc, lub myślicie, że możecie to śmiało - nie krępować się. Co do systemu: nie jest nic jeszcze ustalone. Nie rozmawiałem jeszcze z resztą grupy - równie dobrze możemy wybrać jakiś system w przyszłości itp. Proszę jedynie o waszą opinie na temat systemów w jakie graliście i jakie, waszym zdaniem, są najlepsze.

Innych graczy już nie znajdziemy - miałem problem ze znalezieniem tych dwóch.

Dziękuje za pomoc i porady i w dalszym ciągu proszę o pomoc.

btw. to słyszeliście o systemie fallout czy coś? - wydaję się bardzo ciekawy. ; )
 
Owłosiony Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem