Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2011, 11:17   #3
Kenny
 
Kenny's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodze
Jak zawsze zawalasz mnie pytaniami ale ok.

Każda Claymore w czymś się specjalizowała. Przykładowo Teresa w wysokim stopniu potrafiła wykrywać Yoke. Tak więc jeśli postać wybierze że specjalizować się będzie w sile to jej szybkość i zręczność będą dużo słabsze.

Przydomek może być ale niekoniecznie. Z tego co pamiętam to Clare nie miała przydomku.(Skończyłem czytać mangę 3 miesiące temu a przez ten czas przeczytałem już 4 inne i trochę pozapominałem więc nie jestem pewien)

Co do numerów to gracz określa jak bardzo silny jest natomiast kiedy otrzymam kartę numer może ulec zmianie.

Prawdopodobnie tak. Zawsze możesz zakładać jakieś płaszcze na szaty i nosić dodatkowy ekwipunek.

Pytań chyba koniec. Jeśli jednak się skusisz to wyślij mi kartę.
 
__________________
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
Kenny jest offline