Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2011, 19:25   #6
Kizuna
 
Kizuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Kizuna jest na bardzo dobrej drodzeKizuna jest na bardzo dobrej drodzeKizuna jest na bardzo dobrej drodzeKizuna jest na bardzo dobrej drodzeKizuna jest na bardzo dobrej drodzeKizuna jest na bardzo dobrej drodzeKizuna jest na bardzo dobrej drodzeKizuna jest na bardzo dobrej drodzeKizuna jest na bardzo dobrej drodzeKizuna jest na bardzo dobrej drodzeKizuna jest na bardzo dobrej drodze
Claymore... o Organizacjo, bando p... dobra, bo dostanę ost na dzień dobry

Niestety, nie będę profanować imienia Teresy i nie dam takiego mojej postaci (Choć Santa Teresa fajnie brzmi, podobnie do Tercera , która jest jedną z moich ulubionych bohaterek (bo zasadniczo poza nią i Clare żadnej nie pamiętam, a nawet nie jestem pewna, czy Clare to właściwe imię )

Wkrótce wyślę zgłoszenie.

Swoją drogą zapomniałeś o typie Claymore, w końcu jest różnica między defensywną, a ofensywną. I podaj mi jeszcze jaki jest średni koszt kufla mocnego piwa (bym wiedziała ile "golda" wziąć na początek :P (Tak, Makotto. Jak zawsze robię postać lubiącą wypić )
 

Ostatnio edytowane przez Kizuna : 14-03-2011 o 05:54. Powód: Zapomniałam czegoś dopisać o piwie xD
Kizuna jest offline