Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2011, 17:21   #7
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich i życzę dobrej wspólnej zabawy.

Mam kilka dodatkowych pytań.
1. Czy można by prosić o jakieś jednorazowe podsumowanie składu drużyny czyli w skrócie kto kim gra - rasa/progesja.
2. Druga sprawa częściowo kontynuuje poprzednie posty. Miałem własnie pytać czy i ewentualnie na ile będzie istniała możliwość dozbrajania się w trakcie sesji i uzupełniania bądź też znajdowanie nowego ekwipunku.
3. Wierzę, że sir Bielonek nie będzie poinformowany lepiej niż pozostali gracze.

I na koniec jeszcze tylko jedna sprawa. Nie żebym się od początku czepiał. Jestem co prawda początkującym graczem w systemie Warhammera ale też nie jestem całkowitym laikiem. Z tego co mi się wydaje (czytałem podręcznik zasad nie raz i ni dwa) to bodajże nie można strzelić dwa razy w jednej turze chyba, że używa się broni mającej właściwość Natychmiastowe Przeładowanie a łuk do takiej broni nie należy.
Miała być zachowana mechanika czytać dalej realizm sesji.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline