Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2011, 13:38   #1
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
[Wiedźmin]Królestwa świata. (+18) rekrutacja dodatkowa

Witam !
Siema?

Po pierwsze, wszystkich zainteresowanych odsyłam tutaj


http://lastinn.info/sesje-rpg-fantas...iata-18-a.html

Aha, fajnie ale o so chosi?
Szukam(y) dodatkowego gracza albo i dwóch Ogólnie chodzi o barda i ewentualnie czarodzieja tudzież bardkę lub/i czarodziejkę Jeżeli zapoznaliście się z tym co tam jest wytworzone to wiecie co i jak.

No, nie bardzo właśnie wiemy...
No to rozrysuję Chodzi nam o gracza do dwóch którzy wcielą się w rolę barda/bardki albo/lub/i Czarodzieja/Czarodziejki (choć bard bardziej ).
Postujemy raz na dwa tygodnie, chyba, że wszyscy gracze dadzą odpowiedź to wtedy i mój post będzie wisiał szybciej . Wszystko jest storytellingiem i tyle. Czasem może rzucę kostką na zasadzie 50 na 50 iż coś się udało.

No dobra, a jak mam ci dać znać i co zrobić, żeby się dostać?
Zasadniczo na pw wysłać mi postać. Kp niechaj wygląda tak:
Imię i nazwisko i pseudonim, jeżeli posiada: np. Jan "Kowal" Kowalski
Wiek: - tutaj niech to będzie osoba dość młoda ale bez przesady, powiedzmy, że 30 lat.
Skąd: - gdzie się urodziła
Historia postaci: - zasadniczo tak, ma znaczenie, bo będzie powiązana z głównym wątkiem, czyli cele i pragnienia jak najbardziej si. Tutaj zamieszczacie wszystko, co uznacie za słuszne i ważne.

No dobra, a co ze znajomością świata i w ogóle?
Zasadniczo miło by było, gdyby osoba która chce grać znała Wiedźmina i jego świat, nie mówię, że doskonale i na wyrywki ale, ogólnie, miała pojęcie. Nawiązania do książki oraz gry komputerowej będą i sami możecie je tworzyć w waszej historii.

Chyba wszystko? A karty na pw i czekam na nie dwa tygodnie

Pytania tutaj
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 16-03-2011 o 13:41.
one_worm jest offline