Wątek: Adres
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2011, 13:55   #4
Ziutek
 
Ziutek's Avatar
 
Reputacja: 1 Ziutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie coś
Uwierz mi, że kiedy to czytałem to aż żołądek mi szedł do góry, tak się wzruszyłem choć zapewne wiesz, że ja nigdy się nie wzruszam. Taa... Adres był najsmutniejszy. Z chęcią podszedłbym do pana* Piotra i dramatycznie umniejszyłbym jego męskość obijając to i owo tak, że nie byłby zdolny bawić się z żonką i ''koleżanką''. Wiem, że trochę drastycznie i przemocy nie powinno się niszczyć przemocą ale bardzo to przeżyłem więc wybaczcie.

* Napisałem specjalnie z małej litery oddając szacunek panu* Piotrowi.

Ocena wystawiona przeze mnie została podparta mocnymi argumentami więc mam dowód, że nie było to faworyzowanie.

Po przeczytaniu opowiadania drugi raz i zinterpretowaniu go napadła mnie pewna myśl: Dzieciństwo Michałka jest okropnie podobne do dzieciństwa Harry'ego Potter'a, którego zachłannie czytałem raz, kolejny i jeszcze kolejny...
 
__________________
"W moim pokoju nie ma bałaganu. Po prostu urządziłem go w wystroju post-nuklearnym."

Ostatnio edytowane przez Ziutek : 17-03-2011 o 17:58.
Ziutek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem