Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2011, 15:43   #3
Niebieski_kruk
 
Niebieski_kruk's Avatar
 
Reputacja: 1 Niebieski_kruk nie jest za bardzo znany
Tutaj tekst po polsku. Oczywiście zależy mi tylko na tym, aby rdzeń wypowiedzi był przetłumaczony. Szczególnie, aby było jasne, ze chodzi o fizyczne przesłanie kartki pocztą, a nie wysłanie jakieś tam internetowej na maila. (jak niektórzy pomyśleli).

Tekst:
Witam!

Nazywam się [me imię] i pochodzę z Polski. Moja dobra koleżanka 11 sierpnia będzie obchodzić 18 urodziny. Chciałbym zrobić jej niespodziankę. Niespodziankę która składa się z dwóch elementów.
1. Stworzenie filmu złożonego z nagrań video życzeń ludzi z całego świata. (w ojczystym ich języku i koniecznie użytym imieniem [tutaj imię]).
2. Zebranie kartek z życzeniami urodzinowymi wysłanymi od różnych ludzi z różnych krajów w różnych językach.

Przeszukuję facebooka w celu znalezienia ludzi z całego świata, którzy gotowi by byli albo stworzyć krótki filmik z życzeniami albo/i wysłać kartkę z życzeniami na mój adres. Uważam, że jest to ciekawy pomysł.

Jeśli byłbyś/byłabyś zainteresowany/a pomocą to odpowiedz albo tutaj na facebooku albo napisz maila na adres: [tutaj email] (na ten mail proszę też przesłać film).

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Ps. Konto stworzone tylko i wyłącznie do zbierania ludzi. Jeśli chcesz to mogę podać swoje prawdziwe. (rozumiem, że ludzie mogą mieć zastrzeżenia do rozmów z "dziwnymi" kontami).
 
__________________
Surrealizm taki, jak go rozumiem, nie pozostawia wątpliwości co do naszego bezwzględnego nonkonformizmu, nie może być więc mowy o powołaniu go na świadka obrony w procesie wytoczonym realnemu światu. Przeciwnie, surrealizm będzie uzasadniał stan całkowitego roztargnienia, jaki mamy zamiar osiągnąć na tym świecie.
Niebieski_kruk jest offline