Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2011, 17:16   #10
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
-Ale...jak to bez herbaty? Jak to idziesz?- rzekł drzewiec - To się nie godzi!-dodał z wyrzutem!

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=HWqKPWO5T4o&feature=player_embedded[/MEDIA]

-Złożę Tobie teraz propozycje nie do odrzucenia...- powiedział grubym, jakby nie swoim głosem...
-E, podejdź bliżej i posłuchaj bardzo uważnie to co mam Tobie do powiedzenia... Zaoferowałem Tobie herbatę, a ty obraziłeś mnie i całą moją rodzinę - wskazał na las machnięciem ręki- Swoją odmową, oferując w zamian to... to... to odejście... Ponieważ jednak, jesteśmy cywilizowanymi istotami, dam Tobie szansę... na... podjęcie próby poprawy... kapisz?- rzekł układając "rękę" w taki sposób, ze "kciuk" dotykał ostatniego palca "dłoni".
-AAAAATODURNEDRZEWOCZĘSTUJEMNIEHERBATĄ!- zawrzeszczał człowiek.
Drzewiec siedział trzymając kubek dla Drowa w drugiej...errrrm... nazwijmy to ręce i czekał na jego reakcję. Wiedział, że się nie odmawia. Nie jemu. Nie wspólnej herbaty
-Bo my jesteśmy...-powiedział z wolna drzewiec nadal grubym, nie swoim głosem- Jak rodzina... jedna, wielka rodzina- dodał i patrzył się na niego.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 20-03-2011 o 19:15.
one_worm jest offline