Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2011, 00:29   #13
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
Mroczny elf skrzywił się tylko kiedy usłyszał, że od razu już kogoś obraził. Nie żeby jakoś specjalnie był przyjazny dla otoczenia, ale akurat tym razem zachowywał się dość spokojnie i kulturalnie jak na swoje możliwości.
- Jak? - spytał odwracając tylko lekko głowę aby kątem oka spojrzeć za siebie. - Normalnie, ponieważ wystarczająco czasu straciłem na ściąganie z drzewa tamtego człowieka a i tak nie wiem jeszcze czy mi się opłacało. - stwierdził przenosząc wzrok na trzymany w ręku medalion i przyglądając mu sie dość uważnie próbując ocenić jego domniemaną wartość, nie przejmując się zupełnie innym tonem Drzewca.
- Inna sprawa i tak pewnie nie posiadasz informacji jakie byłyby mi potrzebne, więc tym bardziej nie widzę powodu aby dalej marnować tutaj czas, bo za dużo mam do załatwienia w tutejszym mieście - powiedział wzruszając ramionami po czym schował medalion do kieszeni płaszcza.
- A skoro twierdzisz, że jesteśmy cywilizowanymi istotami to dobrze, bo cywilizowane istoty potrafią zrozumieć odmowę, bo komuś może się spieszyć. - stwierdził nadal się nie zatrzymując.
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who
eTo jest offline