Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2011, 09:02   #6
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Problem ze wstawianiem obrazków - proszę o pomoc!

Witam i pozdrawiam.
Mam niewielki problem z obsługa forum. Niewielki choć nie co uciążliwy i denerwujący, że nie działa, a powinien.
Nie mogę wkleić żadnego obraz w postach sesyjnych. Próbowałem już z kilku różnych komputerów i na każdym z nich korzystając z kilku różnych przeglądarek. Próbowałem podłączać pliki graficzne z kilku rożnych źródeł i za każdym razem nic mi nie wychodzi.
Próbowałem uzyskać pomoc od innych użytkowników forum i części z nich wklejając dokładnie ten sam link zdjęcie w poście się ukazywało. Moje natomiast nie. Chyba, że ono jest widoczne dla innych a nie dla mnie.
Próby opanowania tego zjawiska są zawarte w komentarzach do sesji DND Smoczy artefakt.
Próbowałem się skontaktować z prośbą o pomoc z Administratorem tego forum, ale nikt się nie odezwał.
Może ktoś będzie znał rozwiązanie niniejszego problemu i byłby skłonny mi pomóc.
Z góry dziękuję.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem