Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2006, 23:55   #2
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Oryginalny nie będę, ale opowiadanie jest super
Podobają mi się Twoje opisy, tak w sesjach, jak i w opowiadaniach, treściwe, ale nie nudne. Sylwetki userów z forum są znakomicie przeniesione, kazda ma w sobie coś charakterystycznego, rozpoznawalnego, choć torzsamość kilku osób pozostaje mi nieznana, ale jest nas tu trochę i nie wszyscy dobzre jeszcze się znamy.

Co mnie na prawdę rozbawiło?
opis Diaboła gapiącego się w skrzynkę, by przejśc jeszcze lvl, albo ta zabawa nickami Sol->Los, Yarot->Tarot nawet pasują do Was
Żart z kaczkami też niezgorszy, choć polityczny.

Czego bym się poczepiał...
Jak wspominałeś o piwie, aż sie prosiło oznajmić, że dwie panie z obsługi karczmy przodują w tej dziedzinie, bijac na głowę wszystkich wojów, a nawet krasnoludy!

Cytat:
Sama sala jest naprawdę duża i pomieści koło setki gości. Co prawda jeszcze tylu tu nie było, ale włodarze patrzą przyszłościowo i wolą być przygotowani na wszelką okoliczność.
Cytat:
Najwięcej użytkowników 116 było obecnych 2006-02-23,
Choć fakt, że znaczna część z nich to zagubione owieczki w GOOGLACH, które sie do karczmy dostały, gdy obsługa zaspała po nowym roku. :P

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do formy, po tym antałku piwa.
No i kolejnych części, nie tylko tego opowiadania.
 
Glyph jest offline