Wątek: World of Tanks!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2011, 14:24   #4
Michalius
 
Reputacja: 1 Michalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodze
To ja może wspomnę o wadach tej produkcji, żeby nie było zbyt wielkiego szoku po zetknięciu się z nią:
- Wiadomo, że w MMO jakość rozgrywki zależy w dużej mierze od współgrających. Tutaj praktycznie w całości od tego zależy, gdyż walka z innymi jest jedyną formą rozgrywki. I wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że na dzień dzisiejszy praktycznie nie ma możliwości gry ze znajomymi! Gracze z kontem premium (po premierze - tylko za prawdziwą kasę) mogą formować max trzyosobowe zespoły. I tyle. Nie zagrasz z większą ilością znajomych naraz. Albo w ogóle z nikim, gdy każdy z was woli cieszyć się darmową rozgrywką. Jest też coś na wzór klanów - ale jak narazie z tego co wiem jest to wielkie kompletne nic podtrzymywane jedynie przez jakieś treningi klanowe w bitwach które nie dają doświadczenia...
- System wybierania przeciwników. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt że czas oczekiwania na grę to praktycznie 0. RAZ zdarzyło mi się czekać 30 sekund. Ale z drugiej strony dzieje się to kosztem jakości dopasowania graczy. Nieraz ginąłem z pocisku czołgu tej samej lini co moja, tylko dwie klasy lepszego. Średni czołg ledwo może coś zrobić ciężkiemu czołgowi tej samej klasy - gdy w drużynie przeciwnej są czołgi trzy klasy wyżej bezpośrednie starcie to masakra. A często zdarza się też w rozgrywkach od tieru 6 w górę, że działamy bez artylerii, czyli przydatność zwiadowców jest znacząco ograniczona.

A gdy już o tym powiedziałem - WoT to dobra gra jest jednak. Uciekanie lekkim czołgiem przed ciężkim potrafi podnieść emocje, a uczucie związane z pokonaniem trzeciego wrogiego czołgu pod rząd jest niezapomniane. Tylko trzeba się przygotować, że będą takie gry w których nieświadomi niebezpieczeństwa zostaniemy zdjęci jednym celnym artyleryjskim strzałem...
 
__________________
if (Youre_Happy && You_Know_It)
{
Clap_Your_Hands;
}
Michalius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem