Wątek: World of Tanks!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2011, 14:35   #5
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
To ja może wypowiem się na temat dwóch spraw o których wspomniałeś:

1. Napisałeś, że znajomi mogą grać w drużynach max 3-osobowych. I jest to prawda, ale tylko jeśli mówimy o Plutonach, czyli 2- lub 3-osobowych teamach, które walczą w losowych rozgrywkach tak jakby każdy z nich grał oddzielnie (gra wtedy losuje przeciwników w zależności od najwyższego poziomu czołgu w plutonie, dlatego może się zdarzyć że Leichttraktor wyląduje w walce z T34, bo jego kolega z plutonu ma coś na jego poziomie)

Jest też natomiast coś takiego jak Kompania Czołgów, która zrzesza drużyny 4-15 osób. Różnica od Plutonu jest taka, że Kompania Czołgów może walczyć tylko i wyłącznie z innymi Kompaniami Czołgów, więc nie ma tu już mowy o standardowych losowych bitwach.

2. Napisałeś, że średni czołg nie ma szans z ciężkim. Cóż... powiem, że jak się grać nie umie to się nie ma szans z nikim ;]
Aktualnie mam sobie bardzo mobilnego (jak na jego rozmiary) M4A3E8 Shermana i świetnie się bawię przeciw czołgom typu KV3, albo nawet IS. Po prostu nie należy stać i się wymieniać strzałami, bo to faktycznie idiotyzm. Trzeba manewrować i wykorzystywać atuty, które daje nam "średniość"

Na przykład większość takich ciężkich czołgów obraca lufę wolniej niż ja dookoła nich jeżdżę

Jeśli zaś chodzi o system dobierania przeciwników, to jako "system" - jest dobry. Stara się dobrać jak najbardziej zbalansowane drużyny w jak najkrótszym czasie. Problem jest (moim zdaniem) tylko z tym, że osób w grze jest zwyczajnie zbyt mało, żeby drużyny były faktycznie sobie równe.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 21-03-2011 o 14:37.
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem