Wątek: World of Tanks!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2011, 15:01   #7
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Michalius Zobacz post
No i przyznaj, że pomimo iż walka taka jest zabawna, to za wiele sam nie zdziałasz, gdy większość pocisków nie przechodzi przez pancerz lub odbija się ze względu na kąt padania...
Po to dano nam High Explosive Shells (HE), żeby nie używać ciągle Armor Penetrative. Zwłaszcza na ciężko opancerzone jednostki.
Jak raz (mając jeszcze starszego Shermana) strzeliłem takim HE do KV i usłyszałem "Penetration" to dopiero miałem radochę, bo zabrałem mu 80% hp

Ogólnie jak nie podobają Ci się medium tanki to żadnej filozofii w tym nie ma - nie graj nimi
Ja na przykład po becie chcę spróbować francuskimi ciężkimi.

Swoją drogą warto wiedzieć (jeśli kogoś interesują achievmenty), że termin "tank" w grze odnosi się tylko do jednostek light, medium i heavy, podczas gdy SPG i destroyery to już "self-propelled gun" albo "anti-tank self-propelled gun".
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem