Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2011, 16:54   #16
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
Elf tylko skrzywił się ponownie gdy Drzewiec zarzucił go pytaniami. Fakt, że miał rację odnośnie wartości jaką przypisywał innym istotom oraz częściowo pogoni za zyskiem, ale co do bycia hydraulikiem się mylił. A właściwie kim ten cały hydraulik jest? Nieważne, dopóki Ent nie zamierzał wtrącać się do jego spraw to niech robi co chce. Dodatkowo propozycja "energrtycznej" herbatki niezbyt mu się podobała. W przeszłości już raz spróbował użyć w walce podobnych środków. Co prawda zadziałały. W połączeniu z jego furią dały całkiem dobry efekt, jednak spowodowały iż jego przemiana trwała krócej, co w ogólnym rozrachunku skończyło się pobytem w lochach. Dlatego teraz do końca nie wiedział czy przyjąć tą propozycję jako gest dobrej woli, czy próby wchodzenia mu w drogę. Jednak póki co nie zamierzał wszczynać awantury. Przynajmniej nie póki Drzewiec nie stawał mu na drodze.
- Chcesz za mną iść to idź, jednak zgóry uprzedzam, że jeśli będziesz przeszkadzał w moich sprwach, to nie ręczę za siebie. - stwierdził dość chłodno.
- A co do tego jak daleko jest to miasto to nie mam pojęcia, spytaj krzykacza. - wskazał za siebie na przerażonego człowieka. - Ja nie mam pojęcia.
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who
eTo jest offline