Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2011, 18:28   #5
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
A ja jednak bym był negatywnie nastawiony do rozbudowanej mechaniki w rekrutacji, a potem znikomej jej udziału w sesji. Rozumiem, że to niby jakiś drogowskaz, ale takim drogowskazem powinien być od samego początku. Główne atrybuty i kilka umiejętności, w których bohater jest dobry i kilka, w których jest kiepski - po co wypełniać kartę odnośnie mnóstwa niepotrzebnych pierdół?

W systemie narracyjnym to bym nawet jeszcze bardziej ograniczył to wszystko do mocnych i słabych stron.

A co do wypróbowanych mechanik frpg to mam, najnowsza jest w tym temacie: http://lastinn.info/sesje-rpg-fantas...mperialis.html choć jest jeszcze niedokończona to widzę w niej spory potencjał rozwojowy. Mam jeszcze dwa osiągnięcia z czego oba zdaję się są ukończone w 100%, ale nie są tak fajne jak to do Lunakry (a może są, a to idealizuje, bo nie jest jeszcze ukończone).
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem