Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2011, 09:56   #1
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Stronghold Kingdoms - Gramy?

Witajcie,

Pamiętacie być może wdzięcznego RTSa "Twierdza" ? A co byście powiedzieli na to, że Firefly Studios odgrzało stary pomysł i zrobiło z tej gry Massive Multi Playera? Gdy się dowiedziałem, to mi się oczka zaświeciły i się zarejestrowałem. Powiem wam, że grałem prędzej w Ikariam i inne tego typu gry, ale Kingdomsy mnie wciągnęły na dłużej...

Nie będę się rozpisywał o zaletach tego pożeracza czasu, dam tylko linki:

Główna Strona z której pobieramy klienta

Wiki poświęcone Kingdomsom


Ja gram w World 1 a moja ksywka to nnnm
Lokalizacja: The Home Countries -> Berkshire -> Workingham (2 wioski: Torun i Raciazek)

Namawiam gorąco do osiedlania się w pobliżu. Wszystkim LIczom (userom LastInn) oferuję oczywiście pomoc - doradztwo jak i zasoby, wsparcie militarne itp. Jeśli będą chętni możemy założyć frakcję tylko dla użytkowników forum.
Ponadto możemy grać nie tak jak typowi gracze, ale dodać kilka elementów RPG i grać bardziej storytellingowo

Czekam na odzew i sugestie.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem