Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2011, 19:18   #25
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Drzewiec patrzył się krzywo na wszystkich w okół, a najbardziej ja mieszczanina:
- To taka z Ciebie ekscelencja? To mało mnie te rude potwory nie zeżarły, a ty nie dopijasz herbaty, gubisz mój kubek i jeszcze się mnie boisz?! To ja Umieszczam Ciebie na drzewie...- Urwał. Zwrócił się do nowo poznanych osób
-Witam! Jestem To-Durne-Drzewo-Mnie-Atakuje-Pomocy!- uśmiechnął się przyjaźnie -Ja mam herbatkę, jest doskonała, kończą się mi zapasy ale chętnie się podzielę i poczęstuję bo już ten tutaj przypalany elf co też ognia nie lubi się śpieszył i nie chciał się napić : (, może mu wytłumaczycie, że to tak nieładnie- powiedział wskazując na Drowa.
-Rad jestem ze spotkania-Rzekł siadając i zdejmując z gałęzi wszystko co potrzebne do zaparzenia herbaty- O nie! Przesiałeś mój kubek i nowego nie dostaniesz! Takiego wała!-Wskazał na mieszczanina. Nim w ogóle zdążył zareagować usłyszał krzyk. Ktoś ewidentnie wzywał pomocy, była to kobieta.
-Oho! Ktoś wzywa pomocy!- Rzucił z miną odkrywcy i zawiesił cały koszyk ze sprzętem z powrotem- Może to jakaś seksowna lipa? Ratować! Trzeba ratować!- Niemalże wykrzyczał i ruszył za resztą drużyny.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=Ii1tc493bZM[/MEDIA]

Przy klifie spojrzał w dół i zagwizdał przeciągle
-Ale wysoko... A ile wody...-Zamyślił się- Hydraulik!- krzyknął wskazując na ślepo na Drowa - Mam pomysł, wskakuj na mnie, będzie szybciej- Rzekł gotując się do skoku.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline