Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2011, 21:16   #26
anO
 
anO's Avatar
 
Reputacja: 1 anO wkrótce będzie znanyanO wkrótce będzie znanyanO wkrótce będzie znanyanO wkrótce będzie znanyanO wkrótce będzie znanyanO wkrótce będzie znanyanO wkrótce będzie znanyanO wkrótce będzie znanyanO wkrótce będzie znanyanO wkrótce będzie znanyanO wkrótce będzie znany
- Witaj chcesz żyć wiecznie? Pomyśl twoje czyny będą opisane w moich balladach każdy w krainie będzie znać twe imię. To będzie coś nie? Każdy bohater potrzebuje kogoś kto opowie jego czyny. To jak będzie? Jesteśmy partnerami czy wolisz zostać zapomniany a po tobie zostanie tylko kamienny nagrobek?
- Że co? O czym ty do mnie mówisz? Jakie wieczne życie, w jakich balladach? – w pierwszej chwile Ano nie za bardzo zrozumiał, o co w ogóle chodzi jego towarzyszowi. – A aa…. pewnie jesteś bardem. – przypomniał sobie po żal się boże grajków, którzy nie dali się w spokoju na pić piwa w żadnej karczmie. - Nikt inny nie może oferować głupszej zapłaty, za potrzebną mu pomoc. Każdy będzie znał moje imię. – zaśmiał się cicho. – Powiadasz partnerami hmm… Nie wiem jak ci mogę pomóc, ani ty mi, ale dobra. Razem może łatwiej uda nam się stąd wydostać. Zatem chodźmy, od stania w miejscu na pewno nie opuścimy tej jaskini.
 
anO jest offline