WÄ…tek: Hell on Earth
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2006, 15:57   #1
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Hell on Earth

Dawno, dawno temu, na jakimś zamierzchłyma czasowo Krakonie, na ktorymś stoisku zobaczyłam lśniący upiorną zielenią podręcznik, z dośc charakterystycznym logiem Dead Landa.
Kupiłam.

Połknełam w całości <znaczy przeczytałam> w pociągu w drodze powrotnej z konu.

Może dlatego, że to były jeszcze czasy przed pojawieniem się Neuroshimy, a MG do Fallouta żandego na horyzoncie nie było, wpadłam w HoE po uszy.
<no..pozmieniałam pare rzeczy, ale to u mnie norma>

Teraz pozostało tylko wspomnienie, czasem nieśmiało rzcuona przez Dead Landowego mg sugestia:" A może by tak Piekło a tydzień..?" i troche ...żalu.

Bo według mnie mógł to być naprawde niezły świat, z fajnym pomysłem, gdyby sie do niego twórcy bardziej przyłożyli. Żeby nie było tylu niedociągnieć, tylu nieporozumień < ja rozumiem, ze pewnie wytłumaczenia są w tych podrecznikach do HoE jakie po polsku nie wyszły, ale...> to wszystko mogłoby być cacy...
A tak...

Żal...

A jakie jest wasze zdanie po kontakcie z Piekłem na Zeimi?
Co o nim sÄ…dzicie?

P.S. Zna ktoś może losy Lost Colony, który miał być rpg-iem rozgrywającym się na tej planecie z jakiej powróciła część Psionów?
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem