Wątek: Hell on Earth
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2006, 00:11   #2
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
We wrześniu uderzam z recenzją pełnego Wydania HoE <Polski podręcznik w którym mamy prawie wyłącznie mechanikę oraz angielski Wested West z opisem świata dla gracza i Szeryfa>.
Oprócz krótkiej sesyjki, nie poprowadziłem jeszcze tego systemu ale już teraz mogę opowiedzieć parę rzeczy.
Urzekającą rzeczą w tej grze to fakt, że jest ona kontynułacją histori opisanej w Deadlands.
Mieliśmy Mścicieli? Tu dowiadujemy sie kim oni są.
Co się stało z HellStromme i jakim cudem dożył do 2094? Ano wyjaśniają?
Co robi niejaki Stone w tych czasach?
Czy powiódł się plan Kanga z Kolonizacją labiryntu przez Chńczyków?
I moje ulubione: Jak potoczył się <i jak zakonczył> Konflikt Północ-Południe?

Podsumowująć kupno samego polskiego podręcznika mija się z celem, chyba że zmutujemy go z Neuroshimą. Bez kupna dodatku opisującego świat, dodastajemy szczępy informacji oraz mechanikę która jest prawie że kalką z Deadlands <to dobrze, ale praktycznie można było użyć starej mechaniki>.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem