Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2011, 19:26   #4
Ulotna
 
Ulotna's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulotna jest na bardzo dobrej drodzeUlotna jest na bardzo dobrej drodzeUlotna jest na bardzo dobrej drodzeUlotna jest na bardzo dobrej drodzeUlotna jest na bardzo dobrej drodzeUlotna jest na bardzo dobrej drodzeUlotna jest na bardzo dobrej drodzeUlotna jest na bardzo dobrej drodzeUlotna jest na bardzo dobrej drodzeUlotna jest na bardzo dobrej drodzeUlotna jest na bardzo dobrej drodze
-Teraz nawet nie domagaj się zapłaty, jeśli jednak chcesz pieniędzy, to udasz się pod ten adres na kartce. Znajdziesz tam coś, dzięki czemu będziesz mogła dostać się na przyjęcie do zamku lordowskiego i przekażesz list królewskiemu ambasadorowi. Jeśli zajrzysz do środka, umowa jest nieważna.
Po czym wyszedł zostawiając ja samą z myślami.
Co?! Co on sobie wyobraża? Taki skok, tyle roboty, a on odsyła mnie gdzieś dalej... Choć z drugiej strony faktem jest, że taka impreza w zamku lordowskim może być ciekawa..No nic. Przede wszystkim potrzebuję kąpieli i pokoju w jakiejś karczmie. Jest już trochę po południu i wypadało by w sumie wynająć na noc jakiś pokój. W mieście, widziałam, była jakaś karczma - tam się prześpię, jeśli będą mieli przyzwoite ceny. A na kartce... Spokojna 3? Gdzie to może być..?
Tak rozmyślając wyszła z tunelu zawołała panterę Wikę, zjadła kawałek mięsa i popiła go wodą. Potem poszły razem w stronę Karczmy. Pod Wesołym Wisielcem.. cóż za optymistyczna nazwa. No, ale nie wiem, gdzie jest ta ulica. Jak już muszę popytać to przy okazji pokój wynajmę.. Takie myśli tłukły się jej po głowie, gdy Triera wchodziła do środka wyjątkowo gwarnej karczmy. Od razu podeszła do właściciela zamawiając pokój i pytając, jak dojść na ulicę Spokojną. Zdziwiła się trochę, że karczmarz bez specjalnej (sowitej przeważnie) dopłaty pozwolił mieszkać w swojej karczmie panterze, no, ale należało się z tego powodu cieszyć i korzystać. Po chwili była już w swoim pokoju i rozpakowała skromny dobytek.
 

Ostatnio edytowane przez Ulotna : 28-03-2011 o 22:18. Powód: literówka ;P dopiero teraz zauważyłam
Ulotna jest offline