Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2006, 20:49   #4
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Odłożyłam słuchawkę i pomacałam ucho, które aż bolało od przyłożonej przez tak długi czas słuchawki. Pęcherz cisnął niemołosiernie więc udałam się do łazienki. Uczesałam się, umyłam i postanowiłam, że spożytkuję ten czas w jak najlepszy sposób. Muszę sobie przypomieć ostatni wykład z protohistorii, a potem nauczyć się wszystkich dynastii egipskich. Wzięłam książki i wyszłam z pokoju. Charlie wiernie podążał moim krokiem. Zachaczyłam o salon gdzie na stole w miseczce znalazłam migdały w polewie obsypane cynaomonem. Dyskretnie wzięłam miseczkę ze sobą, złapałam koc z kanapy i zeszłam na parter. Mama oglądała u siebie telewizję. Przywitałam się i poszłam do biblioteki. Usadowiłam się wygodnie, przykryłam kocem i zajadając migdały zaczęłam się uczyć. Charlie wskoczył mi na kolana i zasnął. No cóż, przynajmniej najbliższa godzina upłynie mi na wpatrywaniu się w książki.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline