Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2011, 00:30   #8
Famir
 
Famir's Avatar
 
Reputacja: 1 Famir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znany
http://lastinn.info/archiwum-rekruta...-istnieje.html ([Manga] One Piece! Ono istnieje!)

Proszę potencjalnych graczy o uwagę. Jakiś czas temu MG otworzył rekrutę do sesji w klimatach one piece. Link podaje wyżej. Zgłosiło się wielu chętnych. Pic swojej postaci sam rysowałem a następnie obrabiałem w Photoshopie. Zamieszczone w temacie szablony listów gończych również zrobiłem by wszyscy mieli jednakowe i jakoś to wyglądało. Nad samymi "smaczkami graficznymi" spędziłem kilka ładnych wieczorów. Pisanie historii również sporo zajęło bo mieliśmy grać załogą - trzeba niektóre rzeczy ustalić było z resztą graczy by wszystko miało ręce i nogi. Od cholery roboty w porównaniu do tworzenia zwykłej karty postaci jeśli mam być szczery. Jednak stwierdziłem że MG wydaje się być ok i że sama sesja ma ogromny potencjał - jestem fanem OP - więc pracowałem jak mrówka nie mogąc się doczekać startu sesji, który nigdy nie nastąpił.

Co poszło źle? Kiedy przyszedł czas ogłoszenia wyników MG po prostu wyparował. Zniknął. Zerwał wszelki kontakt z graczami. Nie odpowiadał na gg. Nie minęło dużo czasu a moderatorzy przenieśli rekrute do archiwum. Ja rozumiem, że mogą być różne sytuacje życiowe - naprawdę, ale można napisać jedno zdanie na forum czy gg. Zwłaszcza, że w tym samym czasie prowadził sesje na innym forum, więc dostęp do internetu i chęci do prowadzenia widocznie miał. Zostaliśmy więc przez niego kompletnie olani i do dzisiaj nie otrzymaliśmy ani słowa wyjaśnienia czy przeprosin.

Może się zmienił i może teraz nie nawali. Może to będzie naprawdę fajna sesja. Mam to gdzieś. Osobiście u tego MG już nigdy nie zagram. Drodzy gracze - sam jakimś zajebistym MG nie jestem i może nigdy nie będę, ale to co on nam odwalił to czyste chamstwo było. Piszę o tym bo jak zobaczyłem kolejną rekrutę tego Pana to krew mnie zalała. Checie robić karty? Grać u niego? Proszę bardzo - niniejszym zostaliście ostrzeżeni a ja spełniłem swój obywatelski obowiązek.
 
__________________
"The good people sleep much better at night than the bad people. Of course, the bad people enjoy the waking hours much more."
-Woody Allen

Ostatnio edytowane przez Famir : 01-04-2011 o 00:35.
Famir jest offline