Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2011, 17:52   #3
b00r0
 
b00r0's Avatar
 
Reputacja: 1 b00r0 nie jest za bardzo znany
Borack w milczeniu obserwował Creapa, co jakiś czas ukradkiem zerkając w stronę Fungiego, by w końcu zwrócić się do krasnoluda

-Jedyne co musisz o mnie wiedzieć, to to, że zwą mnie Borack, nie jest to moje imię, ale powinno ci to wystarczyć. Jeśli potrzebujecie kogoś kto zabija po cichu i bez zawahania to dobrzeście trafili. Od większej rozwałki jest reszta znajdującego się tu zwierzyńca - ostatnie słowa wypowiedział patrząc wymownie na Creapa.

Sam Borack niewiele zdradzał po swoim wyglądzie. Był średniego wzrostu a jego ciało skrywało się pod nieco zużytym czarnym niegdyś płaszczem. Jego twarz w połowie skryta była pod kapturem, spod którego opadały na jego ramiona długie śnieżnobiałe włosy. Jego twarz jak gdyby samoistnie wtapiała się w cień, co uniemożliwiało dostrzeżenie w pełni jego rysów, a jedynym co się rzucało w oczy była niewielka blizna na lewym policzku, wyglądająca na pamiątkę po cudem unikniętej strzale lub bełcie.

Borack zmierzył wzrokiem beczułkę 'Króla Miodu' po czym z nieukrywaną satysfakcją rzekł - Dawno nie miałem kaca, napijmy się przyjaciele.
 
__________________
Rycerz bez blizny to kutas nie rycerz

Ostatnio edytowane przez b00r0 : 05-04-2011 o 18:04.
b00r0 jest offline