Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2011, 11:42   #8
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Draugdin
Draugdin był najemnym wojownikiem z dziada pradziada. Był dobry w swoim fachu i lubił to co robił. Lubił smak przygody i często towarzyszącego jej niebezpieczeństwa. Był specjalistą w posługiwaniu się bronią wszelakiego rodzaju. jego ulubioną był miecze długie i półtoraręczne. Od dłuższego czasu znał się z Wolfem Larsonem. Była to twarda męska przyjaźń, ale Draugdin jednego mógł być pewien w ciemno. Gdyby przyszło brać udział w niemalże samobójczej misji lub podjąć walkę będąc otoczonym przez bandę wściekłych goblinów potrzebowałby jedynie dwóch rzeczy. Własnego sprawdzonego miecza i walczącego u jego boku kompana Wolfa.

Klasztor w Vettenbergu
Szóstka z najemników siedzących w sali i słuchająca wykładu Fungi Zigilduna na temat celu ich zadań znała się od prawie miesiąca. Reszta była nowa. Znałem Wolfa nie od dziś to też nie umknął mojej uwadze błysk w jego oku gdy padła nazwa Masywu Czerwonego Rogu. Był w końcu badaczem wszelkiego rodzaju lochów. Już sam ten fakt wystarczał mi aby być pewnym, że wyprawa będzie opłacalna. Być może bardzo niebezpieczna, ale tym bardziej oplacalna.
Po wyczerpującej temat odprawie - choć znając życie i tak nam o czym nie powiedziano. przeszliśmy do sali gdzie złożona nasz ewkipunek i gdzie mogliśmy odpocząć. Krasnolud znalazł nawet baryłkę przedniej jakości krasnoludzkiego miodu. Cóż zapowiadała się niezła uczta integracyjna. Draugdin nie obawiał się o kaca. Miał mocną głowę, a poza tym znał swoje możliwości i wiedział kiedy zwolnić tempo by zachować jasność umysłu.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline