Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2011, 22:32   #1
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
[komentarze] Psy Wojny

No to witam.

Zasad nie będzie za dużo.
- piszemy w 3 osobie czasu przeszłego
- dialogi kursywą
- bez pogrubiania, podkreślania czy kolorowania czegokolwiek

Same posty nie muszą być szczególnie długie, ale jednowypowiedziowe nie będą dobrze traktowane. Post ma zawierać wypowiedzi i działania postaci, dodatkowo na koniec tury nie chcę mieć tylko jałowej dyskusji - a konkretne decyzje i działania. Zamiast pisać takie jednolinijkowce, proponuję ustalenia poza samym tematem sesji - np. na doc:
https://docs.google.com/document/d/1...thkey=CPuk7u4D

Potem wszystko wrzucić do sesji wraz z ostateczną decyzją. Mam nadzieję, że jest to jasne, nie chcę potem zgadywać co chcecie zrobić. Bo zgadywanie będzie się marnie dla Was kończyło. Oczywiście przy braku czasu na pewne rzeczy, decydujecie sami, albo malahaj wydaje rozkazy "pozapostowo" np. tu w komentarzach, a dopiero potem ubiera to w post. Wedle uznania, tu już dogadacie się i ustalicie wzajemne stosunki sami.

Sama sesja rozpocznie się jutro albo pojutrze (raczej w niedzielę, jutro mam napięty grafik). Będzie prowadzona w dwóch tematach - jeden do postów, drugi będzie zawierał materiały - mapy danych bitew i ich faz a także dokładne określenie sił, którymi aktualnie będziecie dysponować.

Do czasu rozpoczęcia opiszcie tu krótko swoje postaci. Znajdujecie się w jednym oddziale już od kilku dni, na pewno też stoczyliście jakąś mniejszą potyczkę. Sami zdecydujecie co inni o was już wiedzą. Poproszę także jakieś avki, kto jeszcze nie zapodał.

W razie pytań zawsze rzecz jasna służę pomocą, gg w profilu, pw czytam, ale najłatwiej oczywiście tu w komentach.

Miłej zabawy i powodzenia, może się Wam przydać.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline