Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2011, 20:21   #4
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
Ja zanim przedstawię postać, chciałbym uzyskać odpowiedzi na kilk pytań:

1. Stopień mojej postaci (dla mnie nieistotny, ale chcę wiedzieć, gdzie w hierarchii, względem pozostałych graczy, stoję)
2. Zwiadowcy to mają być zwykli zwiadowcy, czy może to być jednostka bardziej w stronę współczesnych sił specjalnych?
3. Czy mogę opisać swój oddział opisać/stworzyć tak, jak bym ich widział, czy musi być zgodny z tym, co napisałeś w temacie 'Wojny w WFRP'?

Dam tutaj, niech wszystkie opisy będą w jednym miejscu

sierżant Kurt Moser

Dowódca rozpoznania, bardziej niż na żołnierza wygląda na bandytę, podobnie też się zachowuje. Dał się poznać jako skuteczny zwiadowca, ale również bezwględny, okrutny i cyniczny człowiek.
Unika bezpośredniej walki jak ognia, jego żywioł to zasadzki i wciąganie wroga w pułapki.
Fama głosi, że był kłusownikiem i przestępcą, a wyroki nadal na nim ciążą. On sam ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza, ale uprzykrza życie jak może każdemu, kto plotkę rozsiewa.
 
__________________
Now I'm hiding in Honduras
I'm a desperate man
Send lawyers, guns and money
The shit has hit the fan
- Warren Zevon, "Lawyers, Guns and Money"

Ostatnio edytowane przez Cohen : 10-04-2011 o 17:17.
Cohen jest offline