Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2006, 22:46   #5
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Solinarius
Dołączam się do sponsoringu, czyli jak Tobie skończy się talar, ja dorzucę kilka złotych monet, a skarbiec mam wielki

Jeżeli chodzi o mój wkład w promocję - jestem w stanie stworzyć www pod system, dać sub-domenę (np. www.ut.lastinn.info) i trochę miejsca na serwerze. Widać Twój wielki wkład w tworzenie systemu, więc wiem, że pomysł nie upadnie. W tej chwili jadę na wakacje na kilka dni, ale po powrocie mogę zabrać się do pracy.
Przyjmuję.

Cytat:
Napisał diabolique
nie zebym sie palił do roboty bo leń zemnie jak to napisał Solinarius ale pare art'ow jak mogłbym szarpnąć :P chyba ze masz jakiegoś "dizajnera" na oku.
Oczywiście, mile widziane. (Najbardziej przydadzą się do Sił, ale jak wolisz.)

Cytat:
Napisał Lhianann
Wziełam się za wstępną reklamę na forach, tylko niewiele for rpg-owo/fantastycznych zostawiłeś, Solprincu do możliwej agitacji....
W porządku. (Już zapromowała na jednym forum.)

Również pozdrawiam
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline