Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2006, 00:27   #6
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Yarotku, powtórzę to chyba po raz dwusetny... jesteś genialny :P
Opowiadanie świetne, właśnie czegoś takiego chciało mi się przeczytać! Bardzo dobry humor, fajnie przedstawiona forumowa rzeczywistość w sposób fabularny, podobają mi się przedstawione postacie ze swoimi charakterystycznymi cechami (pierwsze miejsce zajmuje Czart ze swoją skrzyneczką :P ) i i i... no cud miód i orzeszki! Bardzo chcę więcej takich genialnych opowiadanek.

Stanąłeś na wysokości zadania i z chęcią dałabym Ci więcej piwa, gdyby było można

P.S.: Ej, bo jeszcze ktoś pomyśli, że my w obsłudze tacy normalni, ludzccy i zgodni jesteśmy! :P Trzeba podtrzymywać mit, żeśmy potwory bez serca, nie znamy litości i nie wiemy co to przebaczenie Tylko wizerunek strasznego Sola, ekhem - znaczy Losu - jest zgodny i prawdziwy!
 
Milly jest offline