Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2006, 11:27   #1
DarkKiller
 
[Storytelling/StarCraft] Droga do piekła

Zanim zaczniesz czytać, to zapoznaj się z komentarzami w stopce postu.

Świat: Na Ziemi powstała Liga Zjednoczonych Sił, która prowadziła ideę połączonej ludzkości. Ich czynem, było ustalenie języka angielskiego, jako oficjalnego dla całej planety. Liga powołała do życia jedną z najbardziej radykalnych organizacji - Projekt Czystości. Jego celem było wyeliminowanie reszty zdegenerowanych jednostek. Wojska rządowe poprowadziły krucjatę, wyszukując i niszcząc wszystkich odmieńców, opóźnionych, syntetycznych, cyber-wzbogaconych, tech-piratów i przestępców wszelkiej maści. Krucjata pociągnęła za sobą blisko 400 milionów ofiar. Media, kontrolowane przez Ligę, łagodziły przemoc i trzymały opinię publiczną w tajemnicy. W tym okresie genialny, młody naukowiec, Doran Routhe, który całkowicie nie angażował się w Projekt Czystości, wykorzystując swoje wpływy, wysłał grupę więźniów na rzekomą kolonizację planet daleko poza układem słonecznym. Po długiej podróży statki kolonizacyjne dostały awarii, wobec czego musiały lądować na okolicznych planetach. Z trzech przetrwały dwa. Tarsonis, planeta na której się rozbili, znajduje się 60 tysięcy lat śwetlnych od Ziemii, dlatego
rozbitkowie nie liczyli na żadną pomoc i powrót. Koloniści od tego czaczu nazwyani są Terran'ami. Po wielu latach Terran'ie zdołali rozwinąć swoją technologię, jednak w tym czasie zdobyli również wielu wrogów. O przetrwanie walczą z Ligą Zjednoczonych Sił, bezmózgimi, krwiożerczymi Zerg'ami oraz z inteligentnymi, zabójczymi Protoss'ami. Terran'ie uznawani są teraz jako osobna rasa, a Tarsonis jest ich ojczystą planetą.

Przygoda: (8 lat po rozbiciu się statków kolonizacyjnych) Gracze wcielają się w Terran'skich żołnierzy wysłanych na pewną misję w kosmos, ktorej celu jeszcze nie poznali. Bohaterowie znają się bardzo dobrze, z licznych innych misji.

Mechanika: Storytelling, żadnych kostek, żadnych zasad.

Bohater: (Przesyłane do mnie na PW)
- Imię : (Jeżeli posiada ksywkę, to umieścić ją między imieniem a nazwiskiem, np. Jan "Rozprówacz" Kowalski)
- Wiek : (Od 20 do 45)
- Charakter : (Wygląd wewnętrzny - inaczej charakter)
- Wygląd : (Wygląd zewnętrzny - inaczej wygląd bohatera :P)
- Historia : (Od = Obojętne; Do = Ta przygoda)
- Klasa : (W zależności od ekwipunku, patrz niżej)
- Ekwipunek : (Wybierz jeden zestaw)
Scout - Lekka zbroja bojowa, Lekki karabin maszynowy, Granat, Mała bomba, 3 Flary.
Marine - Średnia zbroja bojowa, Ciężki karabin maszynowy, Granat, Flara.
Heavy Gunner - Cieżka zbroja bojowa, Minigun, Mała bomba.
Snajper - Lekka zbroja bojowa, Karabin snajperski, gogle wielofunkcyjne.
Medyk - Średnia zbroja bojowa, Pistolet, Medpakiety, Flara.
- Zdolności : (w zależności od klasy)
Scout - Szybki (Bohater potrafi szybko się poruszać), Cichy (Bohater potrafi cicho się poruszać), Haker (Bohater posiada dużą wiedzę o komputerach)
Marine - Sterydy (Chwilowo zwiększa siłę i refleks bohatera)
Heavy Gunner - -----
Snajper - Cichy (Bohater potrafi cicho się poruszać), Niewidzialny (Bohater potrafi na kilkanaście sekund, wykorzystać technologię swojej zbroi i zakamuflować się - może się poruszać)
Medyk - Szybki (Bohater potrafi szybko się poruszać)

Komentarze:
- Wydaje się, że ta przygoda to tylko nawalanka, informuję, że tak NIE jest.
- Od 3 do 5 graczy.
- Max 1 Heavy Gunner, Max 1 Snajper.
 
DarkKiller jest offline