WÄ…tek: Koty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2006, 16:30   #10
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Koty - nie przepadam.
Za co, a no za to za co wszyscy siÄ™ nad nimi zachwycajÄ….
Domowe zwierzę, ma znać swoje miejsce, a nie udawać rozpieszczonego bachora. To kot jest dla właścicieli, nie właściciel, dla kota, a z tego co czytam to "kręcą" większością forumowiczów. Co w tym pociągającego ? Nie wiem.
Ze są inteligentne i są w stanie zrozumieć co sie do nich mówi ? A jaki właściciel psa, kanarka, złotej rybki nie powie tego samego ?
Siedzi na parapecie i można ja przez godzinę wołać. To tylko świadczy, że sie nie orientuje, że to jego/ja wołają.
Są bezczelne, złośliwe i fałszywe, ale to opinia "psiarza".

Kamizelki z kota, są faktycznie bardzo ciepłe ( posiadam taką - od razu uprzedzam jest starsza ode mnie, nie miałem z uszyciem jej nic wspólnego ) także, jak +diaboliqe reumatyzmy Cię będą jakieś łupać to służę.

Odegrałem sie na tym pręgowanym czterołapym, który podrapał mnie u kumpla.
 
Arango jest offline