Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2011, 16:55   #34
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał homeosapiens Zobacz post
Fajnie by było jakbyś mi coś napisał co leszy myśli o uzbrojeniu dla mnie. Niby jak coś doczytałem, że jest więcej uzbrojenia niż obrońców, to nie powinno być problemów, ale zawsze... Dziś mam dużo czasu i mogę nawet jeszcze jednego posta walnąć, wiem nawet o czym już, ale twój odpis by się przydał.
I tak będzie trzeba poczekać na Dargorada. Ze zwykłą bronią rzeczywiście nie ma żadnego problemu, a pancerze również można odnaleźć tu i tam - wszędzie gdzie byli ranni, którym ktoś próbował pomóc. Właściwie wszystkie pancerze mają na sobie ślady walki i mogą być dziurawe, bo w końcu używane aż do śmierci. Jeśli chodzi o nówki sztuki to będzie o tym mowa w kolejnym odpisie... o pieniądzach aktualnie mało kto myśli, więc leszy może ci dać nawet kilka garści Sztuk biżuterii. Może ci się to przyda w innych okolicznościach.

Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
dobra, a teraz powiedz czy nie przesadziłem : P
I chciałem zapytać o alchemię... są u Ciebie jakieś eliksiry lecznicze, czy wzmacniające które mogę zrobić dzięki tej zdolności? Jeśli Dante ma możliwość zrobienia czegoś użytecznego to nie będzie marnował czasu
Da się, tylko składniki są potrzebne. Doktor Wampir ma, ale nie podzieli się, bo są mu potrzebne do prowadzenia szpitala. Można popytać albo poszukać w lesie. Jednak w lesie prawdopodobnie są pozostałe strony konfliktu. W odpisie będzie więcej o składnikach podobnie jak o uzbrojeniu w dobrym stanie, o ktore pytał homeosapiens/Niemir.
 
Anonim jest offline